Ja Morant, ‘Skandal Gece’den İki Gün Önce de Aynı Yere Gidip Dolar Kaplı Odada Kucak Dansı Yaptırmış

New York Post, NBA gruplarından Memphis Grizzlies’ın yıldız oyuncusu Ja Morant’ın silah gösterdiği Instagram yayınından iki gün evvel tıpkı yerde geçirdiği gecenin detaylarını paylaştı. Paylaşılan imajlarda, Ja Morant büsbütün para ile kaplı bir yer üzerinde dansçı bir kızla eğlenirken görülüyor. 

4 Mart’ta oynanan Denver Nuggets maçının akabinde gece kulübünde açtığı Instagram yayınında silah gösteren ve tüm okları üstüne çeken Ja Morant’ın, bu olaydan iki gün evvel yeniden birebir yerde partilediği gecenin imgeleri basına sızdı.

New York Post’un yaptığı habere nazaran; Ja Morant, 2 Mart’ta deplasmanda oynanan Houston maçının akabinde ekiple birlikte Denver’a geldikten yaklaşık 1.5 saat sonra Shotgun Willie’s isimli yere bir arkadaşı ve iki müdafaasıyla giriş yaptı.

Kulübe geldikten sonra üç saatliğine bir VIP oda kiralayan ve bunun için 900 dolar civarı bir ödeme yapan Morant, odaya dansçı kız gelmesi talebinde bulundu. Haberde paylaşılan fotoğraflarda dansçı bir kızın Morant’e kucak dansı yaptığı esnada tüm yerin parayla kaplı olduğu görülürken, içerikte ayrıyeten Morant’in dört dansçı kıza 50 bin dolar bahşiş bıraktığı belirtildi.

Bir çalışan, bahisle ilgili olarak “Tüm oda para doluydu. Sözün tam manasıyla bir yığın üzere. Toplamak için bir tırmığa gereksiniminiz vardı” derken, bir dansçı da “Paraları saymak sonsuza kadar sürdü” sözlerini kullandı.

Morant, Shotgun Willie’s isimli bu yere 48 saat sonra, Denver Nuggets maçı oynandıktan sonra da gitti ve silah skandalına imza attığı anlar yaşandı.

Morant, olayın akabinde kadrosu Memphis Grizzlies tarafından evvel iki maçla cezalandırıldı, sonrasında ise kulüp bu cezayı dört maç daha uzattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir